Pembe Nar Ana Sayfa
Ergenlikte doğru yaklaşımın püf noktalarıGünümüzde pek çok anne babadan böyle bir serzenişi duymak ve çözüm arayışlarına tanık olmak mümkün.
5 dakikada stresinizi azaltan teknikler5 dakikada sinir sisteminizi rahatlatmak veya enerji seviyenizi yükseltmek ister misiniz?
Bahar mevsimi estetik için ideal mi?Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Zekeriya Kul sorularımızı yanıtladı.
Çökertme kebabı tarifiMisafirlerinize ana yemek olarak sunabileceğiniz çökertme kebabı tarifini sizinle paylaşıyoruz.
Bebekler neden kesintisiz uyumaz?Uyku Danışmanı Selen Üçok, bebeklerin uyku alışkanlıklarını değiştirme konusunda önerilerde bulundu.
2019 İlkbahar/yaz sezonunun favori 10 ayakabı trendiKimileri mücevherler der fakat ayakkabılar bir kadının en iyi arkadaşlarıdır.
Bu yöntemle topraksız lale yetiştirin!Güzellikleriyle baharın geldiğine işaret eden laleleri topraksız büyütebileceğinizi biliyor muydunuz?
Kaniş cinsi köpeği hakkında bilmeniz gerekenlerKaniş köpeği, Alman kökenli olduğu düşünülen bir köpek ırkıdır.
amfAR Cannes Gala 2019Cannes Film Festivali tarihleri arasında gerçekleştirilen amfAR Gala yine ihtişamlı görüntülerle geride kaldı. İşte amfAR Cannes Gala 2019'dan unutulmaz stiller:
İstenmeyen tüylere çözüm: Ceviz kürüİstenmeyen tüyler birçok kadın için büyük bir sorun teşkil etmektedir. Özellikle ağda ya da epilasyon yöntemleri ne kadar tercih edilse de, bu yöntemler hem acı verir hem de tüylerinizin yeniden çıkmasına sebep olur. Tüylerden doğal yollarla kurtulmak için pek çok seçenek vardır ama içlerinden en etkili olanı ceviz kürüdür.
Sınav kaygısına teslim olmayınÖzel Eğitim Öğretmeni ve Aile Danışmanı Mine Ağır, uyku bozukluklarından karamsarlığa, depresyondan konsantrasyon kaybına pek çok soruna ve dolayısıyla başarısızlığa sebep olan “sınav kaygısı” konusunda öğrencilere ve ebeveynlerine tavsiyelerde bulundu.
Bu bitkilerde kanser karşıtı etken maddeler bulunduAraştırmacılar, tıbbi bitki olarak kullanılan bazı bitkilerin aynı zamanda kanser karşıtı etken maddeler barındırdığını keşfettiklerini duyurdu.
Sakız ateşinde pişen lezzet: Denizli kebabıDenizli'de kuzu etinden yapılan, tandır ateşinde pişirilen Denizli kebabı, yöre halkının yanı sıra gelen yerli ve yabancı turistler tarafından tercih ediliyor. Denizli'ye gelenler, geleneksel yöntemlerle servis edilen, çatal ve bıçak kullanılmadan tüketilen bu yöresel lezzetin tadına bakmadan kentten ayrılmıyor.
Restoranlardaki menülerde enfeksiyon riskiSıcak havalarda bulaşıcı hastalıkların daha çok görüldüğünü belirten Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Mahmut Dülğer, restoranlarda sağlığı tehdit eden hususlara dikkat çekti.
İlk buluşmada yapmanız gereken 5 şeyİlk buluşma, kişilerin kendilerini ilk defa göreceği ve ikin randevu için sözleşeceği görüşmelerden biridir. Unutmayın ki bu görüşme evlilik görüşmesi değildir. Eğer ilk buluşmada açık fikirli olursanız, ilişkilere bakış açınız da değişebilir. Peki, ilk buluşmada ne yapılır?
Ev bitkilerini canlandıran karışımEv bitkilerinize yeterince bakım yapamıyorsanız, sizin için etkili ve canlandırıcı bir karışım tarifi paylaştık. Ev bitkilerini canlandıran karışım...
Sırrı saçlarını taramamak!Sakin olup daha gizemli durabilmeyi başaranlar -kendini merak ettirenler- az da olsa var. En önemlilerinden biri aldığı pek çok ödülle oyunculuk başarısını defalarca kanıtlayan Nesrin Cavadzade.
XOXO Kaşmir Boğazlı Kazak Füme
'); }); function addBNGMouseOver(parMapID) { if($('#'+parMapID)) { $('#'+parMapID+' area').each(function() { var id = $(this).attr('alt'); $(this).mouseover(function() { $("#price").html($(this).attr('price')); $("#oldprice").html($(this).attr('oldprice')); $("#spot").html($(this).attr('spot')); $('#etiket').show(); }); $(this).mousemove(function(event) { eX=event.pageX-180; eY=event.pageY+10; $('#etiket').css({'left':eX+'px'}); $('#etiket').css({'top':eY+'px'}); }); $(this).mouseout(function() { $('#etiket').hide(); }); }); } }
Neon Trendi
Hafta HaftaGebelik