Energie nulového bodu: Mimozemská technologie, která změní vše?
24. října 2016 Redakce AC24 Ze světa 28253 0
thumbnail
Energie nulového bodu by nám mohla pomoci překonat mezihvězdné vzdálenosti za nulový čas. Volná a neomezená energie, která existuje v kosmickém vakuu, je teď už dostupná. Nedávno publikované emaily Wikileaks údajně předsedu kampaně ukazují Hillary Clinton Johna Podestu a bývalého astronauta NASA Edgara Mithcella, jak diskutují o „volné energii“ a vyzrazení mimozemšťanů.

Tato zjevně MIMOZEMSKÁ technologie by teď pro nás mohla být na dosah. Jsme však pro ni připraveni? (WikiLeaks: Clintonová se sešla s astronautem, aby promluvili o „odtajnění mimozemšťanů“)

 

Co je „Energie nulového bodu“?

Je to energie vakua, které podle kvantové teorie pole není definováno jako prázdný prostor, nýbrž jako nejnižší stav polí. V kosmologii je energie vakua jedním z možných vysvětlení kosmologické konstanty. S tím spojeným pojmem je nulový bod pole, což je nejnižší energetický stav nějakého pole, píše Disclose.tv.

Prvním, kdo navrhl, že energii vakua, čili éteru, by šlo zapřáhnout do užitečné práce, byl Nikola Tesla, a od té doby spousta lidí tvrdila, že zkoumá energii nulového bodu skrze ohromné množství pseudovědecké literatury, čímž toto téma dost zesměšnili.

Podívejte se k tomu na níže uvedené video.

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor